Yönetim Paneliniz Var mi?

Websitenizi yönetmek için profesyonel birine ihtiyaçınız yok. Kolay ve basitleştirilmiş yönetim paneli ile sitenizi yönetebilirsiniz.

Satış Sonrası Destek?

Satış sonrası destek hizmetini uzman ekibimiz tarafından verilmektedir. Satış sonrası size destek vermeyen firmalardan uzak durun.

Nasıl Ödeme Yapabilirim?

Websitesi siparişi verildikten sonra ister havala/eft yoluyla, isterseniz kredi kartına 6 taksit olarak ödeyebilirsiniz.

Yıllık Ödeme Yapılacak Mı?

Bir websitesi sahibiyseniz yıllık ödemeniz gereken ücretler vardır. Bunlar sunucu, domain ödemeleridir. Bizler cüzi bir miktar kar oranı ile websitenizi yapmaktayız.

SSL Sağlıyor musunuz?

Websiteniz için ücretsiz olarak ssl sertifikası ile kurulumunu yapıyoruz. SSL websitenizin güvenilir olmasını ve seo'ya etkisi vardır.

Özel Modüller İstiyorum

Eğer özel modül ihtiyaçınız varsa bizimle iletişime geçerek özel olarak yaptırabilirsiniz (ücretli). Eğer mevcutta bulunan bir modülde ufak değişiklikler yapmak istiyorsanız ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

7/24 Uzman Teknik Destek

7/24 Uzman teknik desteği ile problemsiz bir süreç yaşamanızı sağlıyoruz. Mail ve telefon desteği ile sizini için çalışıyoruz.

Canlı Website Yönetim Araçı Nedir?

Websitenizin yönetim paneline girmeden değişiklik yapmanıza olanak sağlar. Böylece websitenizi güncellemek için yanınızda profesyonel bilen birine gerek kalmadan kendiniz güncelleyebilirsiniz.

Parça Parça Güncelleme Nedir?

Sıradan hazır websitelerde, websitenizin tasarımını değiştirmek ve yeni özellik eklemek yapılmaz veya yapılsa bile sizden ek ücret istenmektedir. Sitemiyap'ın altyapısı modül sistemi sayesinde sistemde olan modülleri kolayca websitenize kurmanızı sağlar ve websiteniz zamana yenik düşmez beğenmediğiniz modülü, bölümü, bloğu istediğiniz zaman kaldırabilir veya değiştirebilirsiniz.

Modüller Ücretsiz Mi?

Sisteme yüklü tüm modüller siz değerli müşterilerimize ücretsizdir. Kendinize özel modül yaptırmak ücretlidir.

İçerik Girişini Kim Yapıyor

İçerik girişini website sahibi yapmaktadır. Sitemiyap sadece websitesi yapmaktadır. İçerik Girişi paketi satın alarak websitenize içerik girişi editör arkadaşlarımız tarafından yapılabilmektedir.

Yabancı Dil Desteği Sağlıyor musunuz?

Şuan için sadece Türkçe Dil websitesi yapmaktayız.

Özel birşeyler İstiyorum?

Eğer özel bir websitesi veya modül istiyorsanız bizimle iletişime geçerek, destek isteyiniz.

Detaylı Bilgi İçin Arayın WhatsApp'dan Sorun