Yönetim Paneliniz Var mi?

Web sitenizi yönetmek için profesyonel birine ihtiyaçınız yok. Kolay ve basitleştirilmiş yönetim paneli ile sitenizi yönetebilirsiniz.

Satış Sonrası Destek?

Satış sonrası destek hizmetini uzman ekibimiz tarafından verilmektedir. Satış sonrası size destek vermeyen firmalardan uzak durun.

Nasıl Ödeme Yapabilirim?

Web Sitesi siparişi verildikten sonra ister havala/eft yoluyla, isterseniz kredi kartına 6 taksit olarak ödeyebilirsiniz.

Yıllık Ödeme Yapılacak Mı?

Bir Web Sitesi sahibiyseniz yıllık ödemeniz gereken ücretler vardır. Bunlar sunucu, domain ödemeleridir. Bizler cüzi bir miktar kar oranı ile Web sitenizi yapmaktayız.

SSL Sağlıyor musunuz?

Web Sitesiniz için ücretsiz olarak ssl sertifikası ile kurulumunu yapıyoruz. SSL Web sitenizin güvenilir olmasını ve seo'ya etkisi vardır.

Özel Modüller İstiyorum

Eğer özel modül ihtiyaçınız varsa bizimle iletişime geçerek özel olarak yaptırabilirsiniz (ücretli). Eğer mevcutta bulunan bir modülde ufak değişiklikler yapmak istiyorsanız ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

7/24 Uzman Teknik Destek

7/24 Uzman teknik desteği ile problemsiz bir süreç yaşamanızı sağlıyoruz. Mail ve telefon desteği ile sizini için çalışıyoruz.

Canlı Web Site Yönetim Araçı Nedir?

Web sitenizin yönetim paneline girmeden değişiklik yapmanıza olanak sağlar. Böylece Web sitenizi güncellemek için yanınızda profesyonel bilen birine gerek kalmadan kendiniz güncelleyebilirsiniz.

Parça Parça Güncelleme Nedir?

Sıradan hazır web sitelerde, Web sitenizin tasarımını değiştirmek ve yeni özellik eklemek yapılmaz veya yapılsa bile sizden ek ücret istenmektedir. Sitemiyap'ın altyapısı modül sistemi sayesinde sistemde olan modülleri kolayca Web Sitesinize kurmanızı sağlar ve Web Sitesiniz zamana yenik düşmez beğenmediğiniz modülü, bölümü, bloğu istediğiniz zaman kaldırabilir veya değiştirebilirsiniz.

Modüller Ücretsiz Mi?

Sisteme yüklü tüm modüller siz değerli müşterilerimize ücretsizdir. Kendinize özel modül yaptırmak ücretlidir.

İçerik Girişini Kim Yapıyor

İçerik girişini web site sahibi yapmaktadır. Sitemiyap sadece Web Sitesi yapmaktadır. İçerik Girişi paketi satın alarak Web Sitesinize içerik girişi editör arkadaşlarımız tarafından yapılabilmektedir.

Yabancı Dil Desteği Sağlıyor musunuz?

Şuan için sadece Türkçe Dil Web Sitesi yapmaktayız.

Özel birşeyler İstiyorum?

Eğer özel bir Web Sitesi veya modül istiyorsanız bizimle iletişime geçerek, destek isteyiniz.

Detaylı Bilgi İçin Arayın WhatsApp'dan Sorun