Altyapı

Güncel teknoloji kullanarak, website yapmanızı kolaylaştırmak ve herkesin profesyonel bir ekip yardımı ile en uygun fiyattan website sahibi olabilmesi için, ekibimiz ile yazılımımızı geliştiriyoruz.

Kolay Websitesi Yönetme

Websitenizi kolay bir şekilde yönetmek için basitleştirmiş yönetim paneli ve canlı website yönetme araçları ile websitenizi anında güncellemenizi sağlıyoruz.

Canlı Website Yönetim Araçı Nedir?

Canlı website yönetim araçı, Yönetim paneline giriş yapmanıza gerek kalmadan herkesin kolayca ve profesyonel destek ihtiyaçı olmadan, websitenizin tasarımını, içeriğini güncelleyebilmesini sağlamaktadır. Sürekle ve bırak sayesinde istediğiniz bölüm,blok ve modüllerinizi yönetmeniz sağlanmaktadır.

Sürekle ve Bırak, Website Yönetme

Sürükle ve bırak araçı sayesinde websitenizi, kolayca kurun ve güncelleyin. İster tasarım ister içerik güncelleyerek anında websitenizin tasarımını değiştirin.

Herzaman Güncel Kalırsınız. Parça Parça Website Güncelleme

Sitemiyap ekibi sayesinde, sisteme hergün yeni modüller ekleyek sistemi güncel tutmaktadır. Böylece ister 5 yıl geçsin her zaman websitenizin tasarımını anında parça parça değiştirebilirsiniz. Örnek olarak websitenizin menüsü beğenmediniz üzülmenize gerek yok modül sistemi sayesinde, hergün güncellenen farklı menü tasarımları sayesinde websitenizin menüsünü istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

7/24 Satış Sonrası Destek

Websitenizi yaptıktan sonra ortadan kaybolmuyor ve websitenize yapmanıza destek oluyoruz. Herhangi bir problem yaşadığınız zaman 7/24 telefon ve mail desteği ile anında çözüm üretmektedir.

Genç ve Dinamik Ekip & %100 Yerli Sermaye

Türkiye'nin yetiştirdiğini ve %100 Yerli Sermaye ile kurulan sitemiyap.com en uygun fiyattan websitesi sahibi olmanızı amaçlamaktadır.

Detaylı Bilgi İçin Arayın WhatsApp'dan Sorun