Altyapı

Güncel teknoloji kullanarak, web site yapmanızı kolaylaştırmak ve herkesin profesyonel bir ekip yardımı ile en uygun fiyattan web site sahibi olabilmesi için, ekibimiz ile yazılımımızı geliştiriyoruz.

Kolay Web Witesi Yönetme

web sitenizi kolay bir şekilde yönetmek için basitleştirmiş yönetim paneli ve canlı web site yönetme araçları ile web sitenizi anında güncellemenizi sağlıyoruz.

Canlı web site Yönetim Araçı Nedir?

Canlı web site yönetim araçı, Yönetim paneline giriş yapmanıza gerek kalmadan herkesin kolayca ve profesyonel destek ihtiyaçı olmadan, web sitenizin tasarımını, içeriğini güncelleyebilmesini sağlamaktadır. Sürekle ve bırak sayesinde istediğiniz bölüm,blok ve modüllerinizi yönetmeniz sağlanmaktadır.

Sürekle ve Bırak, web site Yönetme

Sürükle ve bırak araçı sayesinde web sitenizi, kolayca kurun ve güncelleyin. İster tasarım ister içerik güncelleyerek anında web sitenizin tasarımını değiştirin.

Herzaman Güncel Kalırsınız. Parça Parça web site Güncelleme

Sitemiyap ekibi sayesinde, sisteme hergün yeni modüller ekleyek sistemi güncel tutmaktadır. Böylece ister 5 yıl geçsin her zaman web sitenizin tasarımını anında parça parça değiştirebilirsiniz. Örnek olarak web sitenizin menüsü beğenmediniz üzülmenize gerek yok modül sistemi sayesinde, hergün güncellenen farklı menü tasarımları sayesinde web sitenizin menüsünü istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

7/24 Satış Sonrası Destek

web sitenizi yaptıktan sonra ortadan kaybolmuyor ve web sitenize yapmanıza destek oluyoruz. Herhangi bir problem yaşadığınız zaman 7/24 telefon ve mail desteği ile anında çözüm üretmektedir.

Genç ve Dinamik Ekip & %100 Yerli Sermaye

Türkiye'nin yetiştirdiğini ve %100 Yerli Sermaye ile kurulan sitemiyap.com en uygun fiyattan web sitesi sahibi olmanızı amaçlamaktadır.

Detaylı Bilgi İçin Arayın WhatsApp'dan Sorun