Hazır Websitesi | Sitemiyap.com Hazır Profesyonel Websiteleri

Hazir Websitesi Nedir?

Websitesi kurmak zahmetli ve zor bir iştir, kendinize özel bir websitesi yeni internete girecek firmalar için pahalı gelmektedir.Bu yüzden müşterilerimizi hazır websitesi hizmetini kullanarak daha önceden hazırlamış olduğumuz temalardan kurumsal websitesi yapmaktayız.Hazır websitesi kısaca daha önceden tasarımları hazırlanmış ve içeriği müşterinin girdiği sitelere denilmektedir.

Hazır websitesi seçerken nelere dikkat etmeliyim?

Hazır websitesi seçerken ilerleyen yıllarda güncellenemebilir ve sizin isteklerinizi kolayca hazır websitesine ekleyebilen sistemleri tercih etmenizi ısrara öneririz.Biz sitemiyap olarak sizlere modüler yapı sayesinde geliştirilebilen modüller sayesinde ilerleyen yıllarda websitenizde istediğiniz alanı tasarımsal olarak güncelleyebilir ve sitemiyap olarak geliştirilen modülleri websitenize kolayca kullanma imkanı tanımaktayız.

Hazır websitesi fiyatları nasıl olmalı?

Hazır websitesi fiyatları, firmadan firmaya değişiklik göstermektedir, sizin arkanızda olmayan ve 1 kere sat kurtul mantığı ile çalışan firmalardan uzak durmanızı öneririz. hazır websiteleri 99 TL'den başlangıç fiyatları olup, maksimum 750 TL gibi rakamlara kurulmaktadır.

Neden sitemiyap.com seçmeliyim?

sitemiyap.com olarak sizlere websitesi dijital hizmetler sunmaktayız. Bizi seçerken öncelikle modül sistem sayesinde istediğiniz zaman website tasarımını değiştirebilirsiniz. Beğenmediğiniz menü tasarımını değiştirerek websitenizi geliştirebilirsiniz. sitemiyap sisteminde kendinize özel modül oluşturarak html,css,javascript kodları yazabilir ve sizde kendiniz websitenizi geliştirebilirsiniz.

Nedir bu modüler yapı?

Modüler yapı, beğenmediniz menüyü,sliderı (ana slider), footer gibi tüm alanları sınırsız varyasyon ile değiştirebilir ve sınırsız farklı tasarımlarla websitenizi güncel tutabilirsiniz. Yıllar geçsede eskimeyen websiteniz sayesinde her yıl yeni bir websitesi yaptırmak zorunda kalmassın. Her gün eklenen yeni modüller sayesinde, sistemde kayıtlı olan binlerce modülü kendi websitenize kurabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Arayın WhatsApp'dan Sorun